Akhriso magacyada dhalinyarada Somaliyeed ee ku xidhan dalka Hindiya

0

Agaasimaha guud ee La-dagaalanka Burcadbadeeda Puntland Cabdirisaaq M. dirir Ducaysane ayaa warbaahinta usoo bandhigay tirada guud iyo magacyada raga lagu eedeynayo inay yihiin Burcadbadeed Soomaaliya oo ku xidhan dalka Hindiya. Magacyadda dhalinyaradda uu soo bandhigay Ducaysane oo ahayd markii horre ilaa 120 ayaa iminka ah 118 ka dib markii ay dhinteen laba ka mid ah . Hoos ka akhriso liiska magacyada iyo Deegaanada ay ka soo jeedaan:

      01. Suleiman Aden Becker, Dirirdawa, Ethiopia
      02. Mohamed Ibrahim Mire, Mogadishu, Somalia
      03. Abdinur Abdishakur Hussein, Adado, Somalia
      04. Muruk Abdulle Farah Ugar, Godinlabe, Somalia
      05. Ali Mohamed Ali, Adale, Somalia
      06. Abdirizak Mohamud Jama, Garowe, Somalia
      07. Badle Hussein Mohamud Hussein Idle, Galkio, Somalia
      08. Abdulrizak, Holudunadag, Mogadishu
      09. Abdul Isak Ali, Mogadishu, Somalia
      10. Hudi Sayed Ahmed, Galkaio, Somalia
      11. Noor Badre Mohamud Ali, Galkio, Somalia
      12. Mohamud Sayid Yusuf, Galkio, Somalia
      13. Mukhtar Aashik Obles, Adado, Somalia
      14. Abdi Hasik Ahmed, Mogadishu, Somalia
      15. Noor Mahamud Yusuf Mohamud, Dhagaxyaweyn, Somalia
      16. AbdirizakMohamed Kadiye, Mogadishu, Somalia
      17. Hassan Ali Mohamed Guled, Adado, Somalia
      18. Mohamud Abdul Yusuf Roble, Bahado, Somalia
      19. Yusuf Hassan Abdi Hussein, Kismaio, Somalia
      20. Mohamud Abukar Mohamed, Huddur, Somalia
      21. Abdi hashi Hussein, Adado, Somalia
      22. Sakaria Mohamud Ejaha, Mogadishu, Somalia
      23. Sayid Aden Mohamed, Adado, Somalia
      24. Ahmed Mohamed Hassan, Hamaro, Adado, Somalia
      25. Awil Mohamed Warsame, Adado, Somalia
      26. Ahmed Hashi Ali Mohamed, Mogadishu, Somalia
      27. Dahir Kodab Hashi, Barahley, Galkio, Somalia
      28. Ahmed Mushi Jim’ale, Mogadishu, Somalia
      29. Noor Ahmed Mohamed Roble, Ceel-Huur, Somalia
      30. Hassan Salad Ahmed, Mogadishu, Somalia
      31. Mukhtar Yusuf Ali, Mogadishu, Somalia
      32. Hassan Yassin Hassan, Buur-dhuubo, Somalia
      33. Hassan Jama Yusuf, Adado, Somalia
      34. Mohamed Abdi Ali, Mogadishu, Somalia
      35. Mohamed Ahmed Mudey, Adado, Somalia
      36. Omar Mohamed Ali, Mogadishu, Somalia
      37. Dahir Mohamud Ali, Dhusamareb, Somalia
      38. Esse Mohamed Idee, Buruk, Galgadud, Somalia
      39. Anas Elmi Ali, Wargalo, Galkaio, Somalia
      40. Khalid Ano-did Awar Fanshe, Wanlaweyn, Somalia
      41. Medrus Ali Mohamed, Ceell-dheer, Somalia
      42. Dagade Dahir Arabe, Kudbud, Galkio, Somalia
      43. Ali Abdulle Muse, Adado, Somalia
      44. Khalif Farah Mohamed, Galgadud, Somalia
      45. Ahmed Osman Yusuf, Galgadud, Somalia
      46. Osman Derie Haji, Galgaduud, Somalia
      47. Sayed Hassan Mohamed, Galkio, Somalia
      48. Abdi J Farah, Galgadud, Somalia
      49. Noor Abdullahi Sheikh, Bulo-burde, Somalia
      50. Farah Hassan Dini, Dhusamareb, Somalia
      51. Khalif Abdulkadir, Adado, Somalia
      52. Abdiqays Salad Elmi, Galgadud, Somalia
      53. Olwe Osoble Ali, Afgoye, Somalia
      54. Sayed Mohamed Ibrahim, Galgadud, Somalia
      55. Esse Mohamed Derie, Galgadud, Somalia
      56. Ahmed Sayed Abdi, Mogadishu, Somalia
      57. Duran Mohamed Ali, Godinlabe, Somalia
      58. Mukhtar Abdulle Ahmed, Adale, Somalia
      59. Liban Dahir Ali, Ceel-dheer, Somalia
      60. Sadat Halane Mohamud, Mogadishu, Somalia
      61. Mohamed Omar Mohamud, Berdale, Somalia
      62. Ibrahim Abdi Noor, Harfis, Alleshia, Somalia
      63. Ahsan Afey Mohamud, Buloballi, Galkio, Somalia
      64. Mohamed Ali Muse, Mogadishu, Somalia
      65. Atoor Bashir Barre, Bur-Salah, Somalia
      66. Hiraf Timocadde Boole, Dhinowda, Somalia
      67. Ahmed Ali Osman, Israac, Galkio, Somalia
      68. Mohamed Abdi Ali, Hobyo, Somalia
      69. Ahmed Khalif Mohamed, Barodi (Colombo Hotel), Somalia
      70. Shidad Ali Mohamed, Israac, Galkio, Somalia
      71. Hurfe habri Noor, Israac, Galkio, Somalia
      72. Noor Mohamed Hersi, Mogadishu, Somalia
      73. Muhiyadin Hassan Ali, Mogadishu, Somalia
      74. Siyad Abdi Ahmed, Garsor, Galkio, Somalia
      75. Ahmed Osman, Garsor, Galkio, Somalia
      76. Asair Abdi Sudan, Afgoye, Somalia
      77. Mohamed Ahmed Ali, El-Maca, Mogadishu, Somalia
      78. Abdulaziz Warsame Gele, Galkio, Somalia
      79. Mag Mohamed Roble, Mogadishu, Somalia
      80. Shugri Dakharre Noor, Harardhere, Somalia
      81. Esse Mohamed Dhimbil, Mogadishu, Somalia
      82. Qaysar Ahmed Artan, Mogadishu, Somalia
      83. Madar Osman Abdi, Galkio, Somalia
      84. Mohamed Ali Osman, Mogadishu, Somalia
      85. Hassan Derie Gelle, Galkio, Somalia
      86. Shafi Guhad Mohamed, Galgudud, Somalia
      87. Ali Yusuf Ibrahi, Sherbi, Qardho, Somalia
      88. Gudaweyn Abdi Tirik, Mogadishu Somalia
      89. Ali Abdi Ahmed, Israc, Galkio, Somalia
      90. Abdulnasir Abdulle, Mogadishu, Somalia
      91. Abdulla Moallim Hassan, Wanlaweyn, Somalia
      92. Teknas Mahmud Sabri, Mogadishu, Somalia
      93. Farhan Salad Omar, Mogadishu, Somalia
      94. Faisal Argo Mohamed, Mogadishu, Somalia
      95. Sahal Hassan Moallim, Mogadishu, Somalia
      96. Mohamed Shire Ahmed, Mogadishu, Somalia
      97. Abdulle Hassan Hussein, Jawhar, Somalia
      98. Mohamed Ali Hayle, Adado, Somalia
      99. Ali Khoble Afrah, Jawhar, Somalia
      100. Noor Mohamed Salad, Mogadishu, Somalia
      101. Hassan Siddu Alin, Adale, Somalia
      102. Ahmed Hassan Alin. Mogadishu, Somalia
      103. Musse Ahmed Abdulrahman, Kismaio, Somalia
      104. Ali Osman Abtidoon, Mogadishu, Somalia
      105. Abdurahman Abduwahid Musse, Adado, Somalia
      106. Osman Salad Eid, Biyo-kulule, Bosaso, Somalia
      107. Khalif Farah Aden, Garsor, Galkio, Somalia
      108. Abdirizak Bashir Hilelo, Israac, Galkio, Somalia
      109. Mohamed Ali Mohamed, Wardher, Ethiopia
      110. Habib Mohamud Farah, Qandala, Somalia
      111. Bon John Ali, Eastliegh, Nairobi, Kenya
      112. Mohamed Abdullahi Hassan, Abud-Waq, Somalia
      113. Aways Artan Mohamed, Garacad, Jariban, Somalia
      114. Yassin Jama Derie, Galadi, Warder, Ethiopia
      115. Ahmed Abdi Hassan, New Hargeisa, Somaliland
      116. Mohamed Abdullahi Barre, Israac, Galkio, Somalia
      117. Bashir Omar Mohamed, Bosaso, Somalia
      118. Farah Jama Farah, Garowe, Somalia
      119. Abshir Abdi Hussein, Garowe, Somalia
    120. Rage Abdirizak Abdille, Wardher, Ethiopia
  ]]>

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here